Warning: A non-numeric value encountered in /data/www/vipro.cz/prirodniprodukty.vipro.cz/wp-content/plugins/slider-image/slider.php on line 2131

Český výrobek

PROTOŽE JE ČESKÁ A VYRÁBÍ SE U NÁS

Základy BIONE COSMETICS kosmetiky byly položeny již před 20 lety, kdy s výrobou této kosmetiky započali. Během let se charakter i vlastnosti těchto výrobků vyvíjely jak v souvislosti s legislativními požadavky, tak zvláště v návaznosti na nové poznatky z oborů kosmetologie, biochemie, dermatologie, botaniky farmacie aj. Kosmetika získávala postupně svou dnešní podobu, která je opět dynamická a dále se v uvedeném duchu bude zvolna proměňovat.
Hlavní charakteristikou kosmetických produktů BIONE COSMETICS je pragmatičnost ve složení a v užitných vlastnostech. Lze si povšimnout, že složení všech výrobků, pokud to jde, je elegantně jednoduché, maximálně se využívá funkčnosti některých použitých surovin. Neobsahuje žádné nadbytečné a zatěžující látky.
Kladem je velký důraz na funkčnost prostředků, na vysoký obsah hlavních účinných látek s cílem poskytnou zákazníkům maximum užitných vlastností za přijatelné ceny.
BIONE COSMETICS kosmetika je šetrná jak k uživatelům, tak k přírodě. Již dávno Bione z kosmetiky odstranilo všechny všeobecné nežádoucí složky, které jsou nepříznivé, jak z hlediska dermatologického, tak i ekologického. Tato snaha je postupně přivedla až k výrobkům vysoce ekologických, označených BIO, které neobsahují žádné ropné produkty, žádné silikony, etoxyláty, žádné SLES,SLS, parabeny, alkylfenoly, komplexony polyfosfáty ani zvířecí produkty. Parfemace jen pomocí hypo alergenních ingrediencí. Zákazníci mohou být maximálně spokojeni. Bione do výrobků ochotně zavádí ty nejnovější produkty biotechnologie. Využívá všech možných vlastností rostlinných extraktů a silic k dosažení požadovaného efektu. Jako jedni z prvních na světě využívá v emulzní kosmetice typy emulzí, které jsou bez emulgátorů, nesmírně jemné, nedráždivé, elegantně stabilizované některými přírodními polysacharidy a lipofolní polyakrylátovou matricí.
Bione  dělá vše pro zákazníky, kteří tak získávají přípravky zcela výjimečné kvality!