Firma T-WOOD má statut chráněné dílny a má vlastní výrobní prostory pracuje v ní téměř 50 lidí. Nákupem výrobků firmy T-WOOD podpoříte zaměstnanost osob se zdravotním postižením.

l_dsc-8385
HRACÍ STĚNA
Mezi vlastní výrobky firmy T-WOOD s.r.o. patří například Hrací stěnaHrací stěna se skládá z plstěné tabule o rozměrech 100×70 centimetrů a 360 skládacích dílků různých tvarů z kvalitního bukového dřeva. Každý dílek je z jedné strany opatřen suchým zipem, který na plstěné tabuli pevně drží a zároveň ho lze snadno odejmout. Jak Hrací stěna funguje ve školce, se můžete sami přesvědčit ve videu. Pokud si chcete Hrací stěnu vyzkoušet v Ostravě – najdete ji u nás v Hrabůvce.

KOSTKOVIŠTĚ
Dalším výrobkem je Kostkoviště – set s kostkami
Kostkoviště vyrobeno z bukového dřeva a ošetřeno lakem. I když vypadá jako pískoviště, je určeno do interiéru a k naplnění jsou potřeba dřevěné kostky na hraní. Balení obsahuje celkem 800 kostek různých druhů.

Pro ty, kteří by si nevěděli rady se skládáním, tu máme videonávod.

Bukové kostky 50 ks
KOSTKY 50 ks
Dřevěné hrací kostky (možno hned zakoupit u nás)
Krásné dřevěné, přírodní  kostky pro děti. Dřevo z českých lesů – 50 dílů ve stavebnici. Jedná se o přírodní materiál Buk. Kostky jsou ručně zpracované, zdravotně nezávadné.

Různá pískoviště, větrné spirály, zahradní nábytek ,  dřevěné reklamní předměty a spousty dalších.

Rádi Vám popřípadě podle Vaši objednávky dodáme. Některé výrobky máme skladem. Napříkad kostky 50ksvětrné spirály i Hrací stěny.  Přijďte vyzkoušet

Děti si krátí volný čas hraním na Hrací stěně
Děti si krátí volný čas hraním na Hrací stěně